درباه ما 2017-09-13T07:41:48+00:00

درباره گروه سنگ ملل

گروه سنگ ملل متشکل از گروه تولید سنگ ساختمانی و مشاوره و اجرا با هدف خدمت به صنعت ساختمان و پروژه های عمرانی کشور در زمینه تولید انواع سنگ های ساختمانی تاسیس گردیده است.
محصولات این شرکت اعم از گرانیت نهبندان سفید , نهبندان آبی, نطنز سفید و خرمدره دلفینی با کیفیتی بالا از مرغوب ترین مواد اولیه و توسط مجهزترین ماشین آلات سنگبری و استفاده از فن آوری UV به صـورت تایل و اسلب در دو خط مجزا تولید می شوند.
هم چنین مشاوران سنگ ملل با دانش بالا در زمینه آنالیز فیزیکی و شیمیایی سنگ های ساختمانی و تخصص در شناخت رنگ و کاربرد انواع سنگ ها در سبک های مختلف معماری پیشنهاد متناسب با سلیقه و بودجه مشتریان را ارائه می نماید.
بخش اجرای سنگ ملل شامل اکیپ های ماهر و با تجربه می باشند که توانایی اجرای پروژه های سنگی اعم از نماهای کلاسیک و نماهای مدرن و انواع ابزارهای کلاسیک مورد نیاز در نماهای رومی یا کلاسیک را دارا می باشند و زیر نظر مهندسین طراح این شرکت مشغول به فعالیت می باشند.

چشم انداز گروه سنگ ملل

امید است با کمک خداوند رحمان و پشت کار و تلاش گروه سنگ ملل بتوانیم پاسخی مناسب در جهت جلب اعتماد شما ارائه دهیم و قطعا با کمال میل پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خوبان خواهیم بود.